Svatební portál pro všechny, kteří plánují svatbu a chtějí jednoduchým, rychlým a moderním způsobem zveřejnit všechny důležité informace ke svatbě a podělit se o svoje zážitky, pocity i svatební fotografie.

Při registraci vyplníte základní údaje a uživatelské jméno, které bude i součást adresy svatebního webu.
Dále vyberete podobu svého svatebního webu z jedné ze šablon a již můžete po přihlášení na svůj účet v administračním rozhraní zadávat všechny potřebné informace.

V odkazech úvod, náš příběh a praktické info zveřejníte všechny důležité údaje o připravované svatbě a jejím průběhu. Je možné přidat i libovolný odkaz na mapu či video a každou tuto sekci svatebního webu můžete doplnit obrázkem či fotografií včetně automatického náhledu. Není problém tedy informovat o ubytování, srazu svatebních hostů, svatební tabuli, oblečení svatebčanů apod.

V dalších sekcích administrace svatební stránky vložíte obrázky svatebních oznámení, zadáte pozvané svatební hosty včetně jejich případných fotek a odkazů na profily na facebook.com a důležitý seznam svatebních darů s možností jejich rezervace. Nakonec zbývá už jen adresu vašeho svatebního webu poslat všem příbuzným, přátelům a známým.